Descoperă rafinamentul absolut cu pantofii de damă Accademia 3677, definiția eleganței contemporane. Realizați din piele naturală de înaltă calitate, acești pantofi în nuanța clasică de negru se remarcă prin finisajul din nabuc, oferind un aspect sofisticat și o textură delicată la atingere.
Designul cu vârf ascuțit adaugă un plus de stil și alungire piciorului, în timp ce tocul subțire de 8 cm asigură o postură elegantă și încrezătoare. Accesoriul luxos cu cristale Swarovski amplifică nota de exclusivitate, transformând acești pantofi în piesa de rezistență a oricărei ținute.
Talpa fabricată integral din piele oferă un confort deosebit și o durabilitate excelentă, fiind ideală pentru evenimente speciale, întâlniri business sau ocazii formale. Cu Accademia 3677, eleganța ta va rămâne memorabilă.
Sezon: Toate Sezoanele
Sex: Female
Model: 3677
Material Interior: Piele Naturala
Material Exterior: Piele Naturala
Finisaj: Nabuc
Elemente / Detalii: Accesoriu cu Cristale Swarovski
Tip Toc / Talpa: Toc Subtire
Inaltime Toc / Talpa: 8 cm
Forma Varf: Varf Ascutit
Material Talpa: Talpa de Talpa